Collection: Lady Dot Creates Trims and Velveteen
-
2026 Trim Club with Lady Dot Creates!
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $20.00 USD -
10"x18" Velveteen - Cucumber - Hand-dyed 100% Cotton - Lady Dot Creates
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Pom Pom Trim - Sizzle - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USDSold out -
10"x18" Velveteen - Rhubarb - Hand-dyed 100% Cotton - Lady Dot Creates
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Pom Pom Trim - Snow - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Pom Pom Trim - Sequoia - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Ribbon 9/16" - Vintage - Hand-dyed 100% Viscose - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
1/4" Wide Twill Tape - Vintage - Hand-dyed Cotton - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Queen Buzz Zip It - Lady Dot Creates
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.50 USD -
1/2" Rick Rack - Vintage - Hand-dyed Cotton - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Twill Tape - Vintage Ruler - Hand-dyed Cotton - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Pom Pom Trim - Licorice - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USDSold out -
Stitch Zip It - Lady Dot Creates
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.50 USD -
Chenille Trim - Sequoia - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USDSold out -
Sold outFlag Zip It - Lady Dot Creates
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.50 USDSold out -
7/32" Rick Rack - Sizzle - Hand-dyed Cotton - Lady Dot Creates
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD